Hodting Almam Lazım Acil

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 2145

Yorumlar : 4

Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 596 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.
  1. offline
    serdarkizil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hodting Almam Lazım Acil

Kullandığınız güvendiğiniz hosting sağlayıcıları önerebilir misiniz?
    Kullandığınız güvendiğiniz hosting sağlayıcıları önerebilir misiniz?

3. offline
    Rockco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Hodting Almam Lazım Acil

CliaWeb - Web Hosting, Reseller Hosting, Vps, Vds, Dedicated Server, Domain Tescil bu firma ile çalışıyorum ben henüz yeni başladım şimdilik bir sıkıntısı yok teknik destek konusunda çok iyiler benimle 3 gün uğraştı öyle diyim size
    CliaWeb - Web Hosting, Reseller Hosting, Vps, Vds, Dedicated Server, Domain Tescil bu firma ile çalışıyorum ben henüz yeni başladım şimdilik bir sıkıntısı yok teknik destek konusunda çok iyiler benimle 3 gün uğraştı öyle diyim size

5. offline
    netr0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vBulletin.web.tr olarak zaten hosting hizmeti sağlıyoruz. Destek konusunda vBulletin.web.tr'nin verdiği desteği "hiçbir hosting firması veremez" nedeni ise, vbulletin.web.tr'nin sunucuları %100 vbulletin uyumludur. Ayrıca alacağınız vbulletin desteğini vbulletin'e yıllarını vermiş uzman kişiler veriyor. Hem vbulletin desteğini ve hemde sunucu desteğini veren bir hosting firması yoktur. Bu anlamda diğer firmalardan bizi ayıran en büyük özelliğimizde budur.

Size uygun paketleri incelemek için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

vBulletin Hosting Paketleri
    eTiKeT™, LaDezs, Tural Bunu beğendi.
    vBulletin.web.tr olarak zaten hosting hizmeti sağlıyoruz. Destek konusunda vBulletin.web.tr'nin verdiği desteği "hiçbir hosting firması veremez" nedeni ise, vbulletin.web.tr'nin sunucuları %100 vbulletin uyumludur. Ayrıca alacağınız vbulletin desteğini vbulletin'e yıllarını vermiş uzman kişiler veriyor. Hem vbulletin desteğini ve hemde sunucu desteğini veren bir hosting firması yoktur. Bu anlamda diğer firmalardan bizi ayıran en büyük özelliğimizde budur.

Size uygun paketleri incelemek için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

vBulletin Hosting Paketleri
    eTiKeT™, LaDezs, Tural Bunu beğendi.

7. offline
    ercancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 bucuk yıldır domainilehosting ile çalışıyorum. Gayet memnunum. Hizmet destekleri, güvenilirliği çok iyi. Size de tavsiye ederim.
    1 bucuk yıldır domainilehosting ile çalışıyorum. Gayet memnunum. Hizmet destekleri, güvenilirliği çok iyi. Size de tavsiye ederim.

9. offline
    serdarkizil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkür ederim. İlgilendiğiniz için. İnceleyip size dönüş yapıcam. İyi çalışmalar.
    eTiKeT™ Bunu beğendi.
    Teşekkür ederim. İlgilendiğiniz için. İnceleyip size dönüş yapıcam. İyi çalışmalar.
    eTiKeT™ Bunu beğendi.