Vbulletin 5.x.x Postbit Tuttuğun Takım eklemek

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 889

Yorumlar : 1

Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 128 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

• vB Sürümü:5.2.X
    • Değerlendirme:   
    • Kurulan:0
    • Yayınlanış:15.Mayıs.2016
    • Son Güncelleme:Belirsiz
    • İndirme: 3
    • Destek verilmiyor
    Merhaba arkadaşlar vbulletin.org da görüp beğendiğim ve denediğim ne varsa paylaşmaya özen gösteriyorum umarım işinize yarar..

Admincp >> üye profil alanı >> Yeni üye profil alanı ekle

karşımıza çıkan pencereden Seçmeli Menü seçelim ve daha sonra

Ayarları aşağıdaki resimde ki gibi yapın

Takımlar:
    Kod:

Bu alandaki kodları görebilmek için üye olmanız gereklidir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Daha sonra kullanmakta olduğunuz temanın conversation_userinfo şablonunu açalım 52. satırda bunu bulalım {vb:hook 'conversation_userstats'} ve hemen altına 53. satıra bu kodu ekleyelim

Kod:

Bu alandaki kodları görebilmek için üye olmanız gereklidir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

ve son olarak
    field8 yazan yerlerdeki 8 rakamını kendinize göre düzenleyin ekte verilen klasörü ana dizindeki images klasörüne atalım.

Hemen İndir

Destek sistemi

• Bu mod, kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yazarın izni olmaksızın başka bir yerde yayınlanamaz.
  1. offline
    Marvelous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Vbulletin 5.x.x Postbit Tuttuğun Takım eklemek

Bütün Konudakileri Eksiksiz Olarak Yaptım üye ol penceresine seçeneklerde geliyor ama postbitte herhangi bir şey gelmiyor neden acaba ?

field8 yazan yerlerdeki 8 rakamını kendinize göre düzenleyin Derken Nasıl kendimize göre anlamadım ?

ve vbulletin sürümüm 5.2.3 orada 52. satırın altına ekleyeceksiniz dedigi şeyi arattım bende 64 olcaktı sanırım orda çıktı oraya ekledim ?
    Bütün Konudakileri Eksiksiz Olarak Yaptım üye ol penceresine seçeneklerde geliyor ama postbitte herhangi bir şey gelmiyor neden acaba ?

field8 yazan yerlerdeki 8 rakamını kendinize göre düzenleyin Derken Nasıl kendimize göre anlamadım ?

ve vbulletin sürümüm 5.2.3 orada 52. satırın altına ekleyeceksiniz dedigi şeyi arattım bende 64 olcaktı sanırım orda çıktı oraya ekledim ?