Dikkat: Forum şu an için bütün ziyaretçilere ve üyelere kapatılmıştır !
Sadece yönetim kadrosundan olan kullanıcılar içeriği görebilir ve kullanabilirler ...

dbseo hakkında

ben ne kadar kurmak istemesemde url yapısını değiştirmek istemediğim için bnm amatör webmaster arkadaş :) dbseo diyip diyip duruyor. sizlere sormak istedim. url yapısını değiştirmeden Google Analytics Entegrasyonu Dinamik Meta Etiketler Dış bağlantı "nofollow" sistemi ve optimazson seçeneklerini kullanabiliyor muyuz. Ben kurdum sadece url yapısını değiştiren tüm seçeneklerini kapattım. ama şuan diğer özelliklerini kulllanbilir miyim?. Yada Google Optimasyonda daha etkili bir eklenti mevcutmu?

Konuyu değerlendir: dbseo hakkında

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 249 kez incelendi.

1. Onaylıvw customervw kullanıcı
    Nereden
    bingöl

dbseo hakkında

ben ne kadar kurmak istemesemde url yapısını değiştirmek istemediğim için bnm amatör webmaster arkadaş dbseo diyip diyip duruyor. sizlere sormak istedim. url yapısını değiştirmeden Google Analytics Entegrasyonu Dinamik Meta Etiketler Dış bağlantı "nofollow" sistemi ve optimazson seçeneklerini kullanabiliyor muyuz. Ben kurdum sadece url yapısını değiştiren tüm seçeneklerini kapattım. ama şuan diğer özelliklerini kulllanbilir miyim?. Yada Google Optimasyonda daha etkili bir eklenti mevcutmu? Url yapısını değiştirmeden
  2. 08.Ekim.2016, 06:26
    ben ne kadar kurmak istemesemde url yapısını değiştirmek istemediğim için bnm amatör webmaster arkadaş dbseo diyip diyip duruyor. sizlere sormak istedim. url yapısını değiştirmeden Google Analytics Entegrasyonu Dinamik Meta Etiketler Dış bağlantı "nofollow" sistemi ve optimazson seçeneklerini kullanabiliyor muyuz. Ben kurdum sadece url yapısını değiştiren tüm seçeneklerini kapattım. ama şuan diğer özelliklerini kulllanbilir miyim?. Yada Google Optimasyonda daha etkili bir eklenti mevcutmu? Url yapısını değiştirmeden
    Twitter Facebook Google+
  3. Administrator
    Nereden
    İstanbul

Cevap: dbseo hakkında

Master olup amatör nasıl olunuyor yahu

Eğer url yapısı değişmeyecekse sistemi boş yere yormayın bence. İllede olsun diyorsanız dbseo pro sürümü kullanabilirsiniz.
    bahadirokay Bunu beğendi.
    ##---------------------------------------------------------------------------------------##
    vBulletin Profesyonel Destek Almak İster misiniz?

Profesyonel Destek Paketlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Hosting veya VDS ihtiyacınız mı var?

-%100 vBulletin Uyarlı Hosting Paketleri İçin Tıklayınız.
    -%100 vBulletin Uyarlı VDS Paketleri İçin Tklayınız.

-Arkadaşlar sorunlarınız da lütfen özel mesaj yoluyla yardım istemeyin.
    Sorunlarınızı forum içerisinde konu açarak bildirin
    ##---------------------------------------------------------------------------------------##
  4. 08.Ekim.2016, 14:25
    Master olup amatör nasıl olunuyor yahu

Eğer url yapısı değişmeyecekse sistemi boş yere yormayın bence. İllede olsun diyorsanız dbseo pro sürümü kullanabilirsiniz.
  5. Onaylıvw customervw kullanıcı
    Nereden
    bingöl

şuan pro null sürümü kurulu fakat optimazyon olayi kafamı karıştırdı işe yarar mı acaba diye.

arkadaşta bu işlerde yeni kendine webmaster diyo işte 2 kez forumun içine etti zaten ben ilgilenemediğim için işten dolayı
  6. 08.Ekim.2016, 16:29
    şuan pro null sürümü kurulu fakat optimazyon olayi kafamı karıştırdı işe yarar mı acaba diye.

arkadaşta bu işlerde yeni kendine webmaster diyo işte 2 kez forumun içine etti zaten ben ilgilenemediğim için işten dolayı
  7. vW Master
    Nereden
    core/includes/

Bence uğraşma seo ile hiç bırak default sistem tatlı tatlı sessiz sakin kullan gitsin...
    Faydalı bilgiler
    ===================
    Sorunlarını için lütfen PM atmayın gerektiğinde zaten biz sizden gerekli bilgileri isteyeceğimizden emin olabilirsiniz.
    Sorunlarınızı lütfen ilgili forum olan vbulletin sorunlarınız bölümünde konu açarak sorun konu açmaktan çekinmeyin.
    Sorunlarınız ile ilgili konu açmadan önce lütfen şu konuya bir göz atın.
    İkinci el vbulletin lisansımı alacaksınız LÜTFEN şu konuyu ziyaret ederek bilgi edinin
  8. 08.Ekim.2016, 17:12
    Bence uğraşma seo ile hiç bırak default sistem tatlı tatlı sessiz sakin kullan gitsin...
  9. Onaylıvw customervw kullanıcı
    Nereden
    bingöl

siliyorum o halde napalım kendi seomuzu kendimiz yaparız artık vakit buldukça. ) teşekkürler
  10. 08.Ekim.2016, 17:32
    siliyorum o halde napalım kendi seomuzu kendimiz yaparız artık vakit buldukça. ) teşekkürler