Responsive Revolution Theme
   

0/0

vBulletin 4 Responsive Revolution Theme Satışa Sunulmuştur. Uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığım tema nihayete ermiştir. Tema vbulletin.web.tr store alanına eklenecektir ister store üzerinden isterseniz direkt benden satın alabilirsiniz.

Fiyat ₺220.00
Yenileme (Opt) ₺50.00
Lisans 365 Gün
Downloads 365 Gün

vBulletin 4 Responsive Revolution Theme Satışa Sunulmuştur Arkadaşlar. Uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığım tema nihayete ermiştir. Tema vbulletin.web.tr store alanına eklenecektir ister store üzerinden isterseniz direkt benden satın alabilirsiniz. Temanın fiyatı eklenen özelliklerle birlikte yükseldi arkadaşlar.. Fiyat $99

Revolution Theme Nedir?
-Revolution kelimesinin ingilizce karşılığı devrim demektir. Revolution Teması vBulletin 4 ile uyumlu responsive özelliğine sahip Dünya’da bir kaç temadan bir tanesidir. Revolution farklı bir tasarım anlayışıyla ve theme options (Tema ayarları) sayesinde rakiplerinden farklı görünmeyi hedeflemiştir.Responsive Nedir?
-Responsive kelimesinin ingilizce karşılığına duyarlı diyebiliriz. Özetle; tüm kullanıcılar gerek bilgisayarlarıyla, gerek tabletleriyle gerekse de akıllı telefonlarıyla sitenizi ziyaret ettiğinde hiçbir sorunla karşılaşmadan tüm içeriklere ulaşabilir, responsive özelliğiyle tablet ve telefona uyumlu olarak tüm cihazlarda websitesinin keyfini çıkartabilirler.

Sesli ve Yanıp Sönen Notifications
Notifications, kullanıcıya bildirimlerini çok daha rahat takip edebilmesini sağlar ayrıca Iphone message zil sesi tonu revolution temasına entegre edildi.


Popup Giriş Alanı
-Popup giriş kutusu ile kullanıcılara farklı bir giriş imkanı sunulmuştur ve tüm cihazlarda sorunsuz olarak görüntülenmektedir. Facebook ile bağlan butonunu aktif etmeniz için öncelikle vbulletin options kısmından facebook girişlerini açmanızı öneririz.


Revolution Theme Option (Tema Ayarları)
-Revolution temasının en belirgin özelliği kullanıcıya tema renk ve arkaplan desenlerini belirlemesine imkan sağlamasıdır. Revolution Theme 12 farklı renk seçeneğiyle, 18 farklı arka plan deseniyle ve 6 farklı arka plan resmiyle öne çıkmaktadır.


Farklı Tasarıma Sahip Topx
-Herkesten farklı tasarımda bir topx’im olsun istiyorsanız bu tema tam size göre.


Ziyaretçilere Karşılama Mesajı Tasarımı
Giriş yapmamış misafirlere gösterebileceğiniz (tabii dilerseniz istediğiniz üye grubunada gösterebilirsiniz) Hoş geldiniz, Üye ol, Forum Kullanımı ve Forum Kuralları olmak üzere 4 farklı mesajı farklı bir tasarımda gösterebilirsimiz.


Revolution Responsive Konu İçi Reklam (Mobil ve Tablet Görünümü )
vBulletinin kendi reklam sistemi responsive olarak ayarlanmıştır sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Responsive özelliği sayesinde reklamlarınız mobil cihazlarda da görüntülenir.


Kullanıcı Profil Sayfası (Facebook Stil)
Kullanıcı profilleri vBulletin standart görünümünden çıkarılıp, facebook görünümüne kavuşturulmuştur. Revelotion Thema özellikleri yukarıdaki anlatılanlarla sınırlı değildir elbette, bir çok alanı siz kullanıcılar kullandıkça fark edecek ve daha da çok seveceksiniz.

Revolution Theme Admincp
Revolution Theme hazırlanmış Admincp style. Forumunuzla birlikte Admin panelinizin de görüntüsü değişecek


Temanın videosunu izleyebilirsiniz..
https://www.youtube.com/watch?v=MCPRlNjZnyw

Temayı Satın Almak İsteyen Arkadaşlar için İletişim Bilgileri
netr0n tarafından tasarlanan bu ürün www.vbulletin.web.tr ayrıcalığı taşır. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

İletişim bilgileri:
skype: vbnetronSipariş verebilmeniz için foruma kayıtlı olmalısınız.
Henüz hiç yorum bulunmamaktadır
Sorularınız: Responsive Revolution Theme
Satış öncesli sorunlar için kullanılabilir.Eğer bunun dışında bir sorun,olay için yazılmış ise mesaj görmezden gelinecektir.
Please use this form just for Pre-Sales questions. Other type of questions will be ignored.
Adınız::
E-Posta adresiniz:
Mesajınız:
Bana bir kopyasını gönder:  Mesajınızın bir kopyasını istiyorsanız kutucuğu işaretleyin!
İnsan Doğrulama

Ay ne renktir ?