View RSS Feed

asilmekan

Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi

Bu Girişi Değerlendir
Asilmekan.com Online Kullanıcılarına ücretsiz sesli chat, sesli sohbet, mobil görüntülü hizmeti sağlar.İnsanlar neden sohbet yapar , chat yapar ? sorusuna Herkesin bakış açısı ve düşünce yapısı farklı cevaplar verebilir.Günümüzde Teknoloji ilerledikçe ve akıllı telefonlar olduğu sürece insanlar sıkılıp. kendini sanal dünyasına bırakıp yeni heyecanlar, yada yeni arkadaş bulmak için farklı arayışlara. yol açabilir.

Peki Sesli görüntülü sohbet sitelerindeki. İlişkiler ne kadar Sağlıklı. ? Sorusu insanların aklına gelmez mi ?

Real hayatımızda da olduğu gibi insanlar bir ilişki durumuna kalkışırken güven hissayatı devreye girer. elbette güven bu konuda çok önemlidir. Fakat bazı kişiler sanal ortamda. sohbet sitelerine girdiğinde. herşeyin sanki o anlık olacak ve bitecek zanneder. Çok üzülerek söylemeliyim ki çoğu. kullanıcılar bu niyetteler.

Peki Sanal Alemde sohbet sitelerinde. Ciddi ve evliliğe kadar giden sohbet olmaz mı?

Arkadaşlar. ilk öncelikle. ücretli sitelerden uzak durmanızı öneririm. Çünkü; bu tür siteler Para tuzağı sitelerdir.Fazla kullanıcı, sahte hesapları online olarak gösterip duygularınızla oynarlar.

Bizler Asilmekan.com web sitesini oluşturduğumuzda sadece yazılı sohbet ortamını yaratabilirdik. Fakat kimin bayan veya kimin gerçek olduğunu anlamanız mümkün olmayabilirdi. Ve sizi kandırmış olurduk. Asilmekan sohbet sitesine her yerden yani bilgisayarınızdan, Android,telefonunuzdan, Apple den. ve tabletinizden ister üye olarak , ister üyeliksizde giriş yapabilirsiniz. Dünyanın. her yerinden bu girişler aynıdır.

Peki Asilmekan.com da Neler Yapılabilir?

Siteye giriş yapıldıktan sonra Görüntülü ve mikrofon ile konuşarak sohbet edebilirsiniz. WhatsApp. Facebook, veya diğer kameralı konuşma sitelerinde tek kişi ile sınırlı olan bu hizmet Asilmekan.com da birden fazla kişi ile aynı anda ister genelde ister özel olarak konuşma yapılabilir.

Peki Asilmekan sohbet Odaları özel kişiye ait olabilir mi.?

Arkadaşlar. sohbet odalarını. Kendi oda formatınız şeklinde dizayn edebilir. Arkadaşlarınızı, çevrenize davet ederek huzurlu bir seviyeli ortam kurabilirsiniz. Sitemizde Yetki alarak huzurunuzu bozan kişileri. İgnore veya Banlayarak uzaklaştırabilirsiniz.

Bu Açıklama. Sanal ortamda ciddi seviyeli bir sohbet arayanlar için Asilmekan.com Ekibi tarafından yazılmıştır.

Site adresi: Asilmekan.Com

Yorumlar