View RSS Feed

Trafikci258

Android için Chrome Beta yayınlandı

Bu Girişi Değerlendir
Google‘ın popüler mobil internet tarayıcısıChrome‘un mobil versiyonu olan Google Chrome Beta, Google Play Store‘daki yerini aldı. Açıkçası Google Chrome Beta‘nın halen kullanışmakta olan sürümünden ne farkı var diye soracak olursanız cevap pek net değil. Daha doğrusu Beta olması dışında neler yeni bilemiyoruz ancak Google Play Store üzerinden indirmeye sunulan uygulamada kullanıcıların karşına benchmark performans değerinde yüzde 25 ile 30 arasında bir artış olduğu ve CSS filtrelerigibi bazı HTML5 işlevlerin çıkması bir kaç ipucu olarak görülebilir.
Beta olması ile beraber belli bir süreç için sürekli olarak uygulamanın geliştirileceği, zaman içinde yeniliklerin ekleneceğini düşünebiliriz. Tabi bu aynı zamanda hataları da beraberinde getirecektir, kullanıcıların geri bildirimleri ile de bunlar hızla düzeltilecek.


Tabi Google Chrome Beta’yı şu anda Android’in 4.0 ve üzerini kullanmakta olanlar cihazına yükleyebilecekler, Türkiye aramalarında Google Play Store üzerinden bulamayabilirsiniz, bu nedenle size buradaki direk bağlantıyı verelim.
Katagoriler
Teknoloji

Yorumlar