View RSS Feed

Trafikci258

iPad mini için en iyi koruma SwitchEasy CoverBuddy

Bu Girişi Değerlendir
iPad mini‘nin lansmanının ardından aynı hızla bir çok aksesuarı da teknoloji ürünleri satan sitelerde boy göstermeye başlamıştı. Özellikle Apple‘ın yeni bağlantı birimi Lightning (şimşek) bağlantısına uygun dock ve stand’lar ile renkli bağlantı kabloları en çok talep gören ürünler olmuştu. Aynı şekilde iPad mini’yi çizilmelere karşı koruyan şeffaf koruma filmleri de azımsanmayacak şekilde rağbet görüyor.
Ancak bu filmler zamanla sararma yapması ve bir şeffaf filme göre fiyatlarının çok fazla oluşunun yanı sıra darbelere karşı yeterince koruma sağlamaması kullanıcıları kılıflara yönlendiriyor. Bu noktada cihazın ince tasarımından ödün vermeksizin, daha estetik ve daha etkili koruma sağlayan aynı zamanda daha hesaplı ürünler bizim de dikkatimizi daha çok çekiyor.
SwitchEasy CoverBuddy‘de bu ürünlerden birisi olarak özellikle iPad mini kullanıcılarının tercih edeceği en iyi ürünlerin başında geliyor. Apple’ın akıllı kapak özelliğine uygun, daha önce diğer iPad modelleri ile tanıdığımız SmartCover tarzında ancak cihazın arkasını da koruyan SwitchEasy CoverBuddy kılıf en akıllı tercihiniz olabilecek bir ürün.
Ultra Dayanıklı polikarbonattan yapılmış, darbelere karşı son derece dayanıklı ve çizilmeleri neredeyse imkansızlaştıran yapısı ile çok doğru bir seçim olarak görünüyor. MacWorld‘ün de haklı övgüsünü kazanmış olan SmartBuddy, daha az kaygan, akıllı kapak özelliği ve elde daha rahat tutulmayı sağlayan malzemesi ürünü öne çıkarıyor.
UltraClear, UltraBlack, Açık Gri, Koyu Gri, Mavi, Pembe, Yeşil ve Kırmızı: iPad mini SwitchEasy CoverBuddy sekiz renkte geliyor. Üstelik çok daha alt seviye koruma sağlayan şeffaf filmler’den çok daha hesaplı olarak 19.99$ fiyatla Amazon başta olmak üzere pek çok online mağazada satışta.
Katagoriler
Teknoloji

Yorumlar