Ranked, İstatislik yardım,

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 113

Yorumlar : 0

Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 234 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.
  1. offline
    vbulletin Gezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ikon14 Ranked, İstatislik yardım,

Merhaba;

Bir kullanıcıyı yasakladığımda üzerinin çizilmesini altında tıpkı buradaki gibi Yasaklı Kullanıcı yazmasını fakat panelden kullanıcı engellediğimde herhangi bir ranked veya ismi üzeri çizilmiyor bu konuda ne yapmam gerekiyor?

Bir diğer sorum, kullanıcının gönderdiği ileti sayısı aldığı beğeni ödülleri ve açtığı konuların yazdığı ranked kısmında resimde gösterdiğim gibi nasıl yapabilirim?

Teşekkür ederim..

Devami...
    Merhaba;

Bir kullanıcıyı yasakladığımda üzerinin çizilmesini altında tıpkı buradaki gibi Yasaklı Kullanıcı yazmasını fakat panelden kullanıcı engellediğimde herhangi bir ranked veya ismi üzeri çizilmiyor bu konuda ne yapmam gerekiyor?

Bir diğer sorum, kullanıcının gönderdiği ileti sayısı aldığı beğeni ödülleri ve açtığı konuların yazdığı ranked kısmında resimde gösterdiğim gibi nasıl yapabilirim?

Teşekkür ederim..

Devami...