vB 4.X.X VSa - Gelişmiş Forum İstatistikleri (ajax) - Advanced Forum Statistics

Birinci ... 678

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 49768

Yorumlar : 76

Birinci ... 678
    VSa - Gelişmiş Forum İstatistikleri (ajax) - Advanced Forum Statistics

• vB Sürümü:4.2.x
    • Değerlendirme: (2 oy, 5.00 puan.)
    • Kurulan:16
    • Yayınlanış:13.Ocak.2013
    • Son Güncelleme:Belirsiz
    • İndirme: 669
    • Destek verilmiyor
    ================================================== =====

Gelişmiş Forum İstatiskleri - AdvancedForum Statisticss -Topx Nedir Ne İşe Yarar
    Adı Üstünde Gelişmiş Forum İstatistiklerini Gösterir Bu Eklentinin vbulletin4 İçin Bir Kaç Farklı Versiyonu Modeli Var vbulletin 3 Bu Daha Fazla Olarak Sunulur.
    Peki Neler Yapabilirsiniz Bunun İçin Aşagıdaki Başlıklar Size Bilgi verebilir.
    -Son Mesajlar
    -Son Forum Haberler
    -En çok Görüntülenen Konular
    -En Popüler Forumlar
    -Son Seri İlanlar
    -Son Blog Entries
    -Son Grup Mesajları
    -Yeni Üyeler
    -En Çok Konu Açan
    -En Çok Mesaj Yazan
    -En Çok Referans Alan
    -En Çok Rep Alan
    -En Çok Teşekkür Alan
    -En Çok Profil Ziyaretler
    -Son Sosyal Gruplar
    -Son Bağışlar

Olarak Belli Başlı Alanalda Bilgi Verir Bunlar En Çok Kullanılanlar Daha Uzayıp Giden İstatislikleri Sunabilirsiniz .
    Bu Uygulama Ajax Olarak Sunularak Sayfa Yenilemelerine Son Vermiştir . Bu Uygulama İle Forumdaki Bütün Aktifligi Çok Kolay Bir Şekilde Kontrol Edebilir Ve Foruma Görsel Olarak Renk Katabilirsiniz .

Orijinal Link ve Resimleri
    : VSa - Advanced Forum Statistics (AJAX) - vBulletin.org Forum

Kurulum
    ================
    * Ekteki .zip dosyasını bilgisayarınıza çekin
    ** XML Klasörünün içinde bulunan VSa_AFStats.xml dosyasını
    *** Admincp >> Ürünler & Pluginler >> Ürünlerin Yönetimi >> [Ürün Ekle / İçeri Aktar]

* Türkçeleştirme
    ** Yine ekten çıkan VSa - Advanced _Forum_Statistics _Türkçe_yama.xml dosyasını
    ** Admincp >> Diller & Cümleler >> Dil Yükle / İndir Alanından kullandığınız dil paketi hangisi ise onun üzerine yazdırarak İçeri Alın
    Eklentinin şu an için %80 Türkçeleştirilmiştir

Türkçe yama içinde
    eTiKeT'e teşekkürler

Hemen İndir

Ekran görüntüleri

acp1.jpg   stats1.jpg   stats2.jpg  

Destek sistemi

• Bu mod, kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yazarın izni olmaksızın başka bir yerde yayınlanamaz.
  1. offline
    Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: VSa - Gelişmiş Forum İstatistikleri (ajax) - Advanced Forum Statistics

arkadaşlar bende son mesajın üstüne gelince açılan ufak pencerede tuhaf karakterler çıktı nasıl çözebilirim acaba, resim aşağıda:

arkadaşlar bende son mesajın üstüne gelince açılan ufak pencerede tuhaf karakterler çıktı nasıl çözebilirim acaba, resim aşağıda:

3. offline
    Ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cem Nickli Üyeden Alıntı

O 3 yabancı karakteri stiller ve temalarda arayın (vietvbb_topstats_thread_info şablonunda), bulun ve istediğiniz bir karakter veya ikonla değiştirin.

(Resimdeki eklenti ile bu konudaki eklenti farklı.)
    Cem Bunu beğendi.
       Cem Nickli Üyeden Alıntı

O 3 yabancı karakteri stiller ve temalarda arayın (vietvbb_topstats_thread_info şablonunda), bulun ve istediğiniz bir karakter veya ikonla değiştirin.

Cem Bunu beğendi.

5. offline
    Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ugur Nickli Üyeden Alıntı

Teşekkür ederim, sürekli dil dosyalarını inceliyodum şablona bakmak aklıma gelmemiş, düzelttim şimdi
       Ugur Nickli Üyeden Alıntı

Teşekkür ederim, sürekli dil dosyalarını inceliyodum şablona bakmak aklıma gelmemiş, düzelttim şimdi

7. offline
    kadyapim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

temada çıkmıyor kodla nasıl ekleniyor temaya
    temada çıkmıyor kodla nasıl ekleniyor temaya

9. offline
    Şevki Fırtıncı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eklenti için teşekkürler güzel paylaşım.. ancak bir soru sormak istiyorum eklenti aktif olunca navbar'ın altında oluyor ve onun altında ise şu sarı duyuru veya uyarı yazısı oluyor ya eklentiyi o yazının altına alma şansımız var mı ?
    Eklenti için teşekkürler güzel paylaşım.. ancak bir soru sormak istiyorum eklenti aktif olunca navbar'ın altında oluyor ve onun altında ise şu sarı duyuru veya uyarı yazısı oluyor ya eklentiyi o yazının altına alma şansımız var mı ?

11. offline
    KraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ekledim yanlız Nevbar'ın altında cıkmıyor, acaba yanlıs birsey mi yaptım. yardımcı olabilecek biri varmı?
    ekledim yanlız Nevbar'ın altında cıkmıyor, acaba yanlıs birsey mi yaptım. yardımcı olabilecek biri varmı?

13. offline
    yeşiltıp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah razı olsun teşekkürler kardeşim
    Allah razı olsun teşekkürler kardeşim

Birinci ... 678