vB 4.X.X vbulletin kategori ikonlarını istediginiz gibi değiştirin - Forum Category Icons (Advanced) TÜRKÇE

Birinci ... 4567 Sonuncu

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 25061

Yorumlar : 60

Birinci ... 4567 Sonuncu
    vbulletin kategori ikonlarını istediginiz gibi değiştirin - Forum Category Icons (Advanced) TÜRKÇE

vbulletin kategori ikonlarını istediginiz gibi değiştirin - Forum Category Icons (Advanced) TÜRKÇE

• vB Sürümü:4.2.x
    • Değerlendirme: (2 oy, 5.00 puan.)
    • Kurulan:15
    • Yayınlanış:04.Şubat.2013
    • Son Güncelleme:Belirsiz
    • İndirme: 461
    • Destek
    • Plugins kullanır
    • Şablon Düzenlemeleri
    • Oto Şablon

• Kod değişikliği
    • Ek Dosyalar
    • Tercüme izini
  1. vbulletin kategori ikonlarını istediginiz gibi değiştirin TÜRKÇE
    ================================================== ========
    Ana sayfada bulunan forum kategori ikonlarını kendi forum yada kategorilerinize göre düzenleyebilir özel ikonlar ekleyebilirsiniz...

Kurulum
    ==========
    Adım 1
    Ekten çıkan product-forumcategoryicons.xml dosyasını
    admincp >> Pluginler & Ürünler >>Ürün Yönetimi >> [Ürün Ekle/Yükle] Alanında içeri alın
    Adım 2 Türkçeleştirme
    Ekte bulunan kategori_ikon_değiştir_TÜRKÇE.xml Dosyasını
    admincp >> Diller & Cümleler >> Dil Yükle / İndir >> XML-Dil paketi yükleme bölümü >> Alanından Kullandığını türkçe dil paketinin üzerine yazdırın ( Dil paketi sürümünü gözardı et seçili olsun )
    Adım 3 ayarlar
    ekin içinde çıkan upload klasörünün içindekileri ftp upload edin
    Adım 4 ayarlar
    admincp >> vbulletin seçenekleri >> Forum Kategori Simgeleri >> Alanlarında ayarlarını kontrol edin
    Son adım forumlara özel kategorileri ekleme
    admincp >> Forumlar & Moderatörler >> Forum Yöneticisi >> Herhangi bir forum seçin düzenle deyin >> Foruma özel kategori ikon seçimi >> Alanında ikon seçebilirsiniz
    İkon seçebilmeniz için images/forumicons Klasörü için ikonları eklemelisiniz

Hemen İndir

Ekran görüntüleri

vbulletin_kategori_ikonları_1.PNG   vbulletin_kategori_ikonları_2.PNG   vbulletin_kategori_ikonları_3.PNG   vbulletin_kategori_ikonları_cp1.PNG   vbulletin_kategori_ikonları_cp2.PNG  

FireShot Screen Capture #008 - 'Forumazzi - Türkiyenin En Geniş Forum Platformu' - forumazzi_com.png  

Destek sistemi

• Bu mod, kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yazarın izni olmaksızın başka bir yerde yayınlanamaz.

Benzer Konular

Son Mesaj
    Cevap
    Type
    Developer
    Moderatör
    01:45 06.Şubat.2016
    7
    vBulletin Türkçe yamalar
    eTiKeT™
  2. offline
    Şevki Fırtıncı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: vbulletin kategori ikonlarını istediginiz gibi değiştirin - Forum Category Icons (Advanced) T

@netr0n pm atıldı hocam.

3. offline
    netr0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: vbulletin kategori ikonlarını istediginiz gibi değiştirin - Forum Category Icons (Advanced) T

Ftp'i adresinize bağlanın images/forumicons içerisine aşağıdaki dosyayı zipten çıkartıp atın.

lock.zip
    Ftp'i adresinize bağlanın images/forumicons içerisine aşağıdaki dosyayı zipten çıkartıp atın.

lock.zip

5. offline
    Şevki Fırtıncı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@netr0n hocam verdiğiniz cözüm sonuca ulaştı teşekkür ederim..hayırlı cumalar
    netr0n Bunu beğendi.
    @netr0n hocam verdiğiniz cözüm sonuca ulaştı teşekkür ederim..hayırlı cumalar
    netr0n Bunu beğendi.

7. offline
    bahadirokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bendede olmuyor. Herşey çok iyi forum kategorisinde düzenle diyip seçiyorum seçtiğim resimde görünüyor fakat anasayfaya bakında değişiklik olmuyor.

vw2016 style kullanıorm
    bendede olmuyor. Herşey çok iyi forum kategorisinde düzenle diyip seçiyorum seçtiğim resimde görünüyor fakat anasayfaya bakında değişiklik olmuyor.

vw2016 style kullanıorm

9. offline
    netr0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bahadirokay Nickli Üyeden Alıntı

vw2016 style kullanıorm
    vw2016 webfont kullanıyor yani özelleştirilmiş şablon kullanıyor. Öncelikle şablonda düzenleme yapılması gerekiyor.
    bahadirokay Bunu beğendi.
       bahadirokay Nickli Üyeden Alıntı

vw2016 style kullanıorm
    vw2016 webfont kullanıyor yani özelleştirilmiş şablon kullanıyor. Öncelikle şablonda düzenleme yapılması gerekiyor.
    bahadirokay Bunu beğendi.

11. offline
    bahadirokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

netr0n Nickli Üyeden Alıntı
    teşekkürler sonra bir çaresine bakarım deneme maksatlı yapmak istemiştim. iyi durur mu durmaz mı diye kolay gele
       netr0n Nickli Üyeden Alıntı
    teşekkürler sonra bir çaresine bakarım deneme maksatlı yapmak istemiştim. iyi durur mu durmaz mı diye kolay gele

13. offline
    Murat Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim sorum farklı ANket ler niçin mobil de görünmüyor. BORSAX buradaki anket bilgisayardan görülürken. Mobilden görünmüyor. Farklı bir yöntemi var mı görünmesi için.
    Benim sorum farklı ANket ler niçin mobil de görünmüyor. BORSAX buradaki anket bilgisayardan görülürken. Mobilden görünmüyor. Farklı bir yöntemi var mı görünmesi için.

15. offline
    Shiniori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgili etiket sana zahmet 3.8.9 icin bu eklentiyi uyarlayabilirmisin şimdiden tşkler
    sevgili etiket sana zahmet 3.8.9 icin bu eklentiyi uyarlayabilirmisin şimdiden tşkler

17. offline
    mrtmkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Temayı kurdum fakat resim olaylarını çözemedim vbullettin den pek anladıgım söylenemez yardımcı olabilecek biri var mı resimleri ekleyemedim
    Temayı kurdum fakat resim olaylarını çözemedim vbullettin den pek anladıgım söylenemez yardımcı olabilecek biri var mı resimleri ekleyemedim

19. offline
    Kralmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu Anasayfadaki konu ve alt forum ikonlarını eklentisiz tamamen nasıl değiştirebilirim. FTP deki Statusicon Klasörünün içindeki resimleri değiştirerek değil çünkü PNG dosyası yerine GİF dosyası yüklemek istiyorum ŞABLONLARDAN nereye girmeliyimki ikon resim yolunu değiştirebileyim
    Bu Anasayfadaki konu ve alt forum ikonlarını eklentisiz tamamen nasıl değiştirebilirim. FTP deki Statusicon Klasörünün içindeki resimleri değiştirerek değil çünkü PNG dosyası yerine GİF dosyası yüklemek istiyorum ŞABLONLARDAN nereye girmeliyimki ikon resim yolunu değiştirebileyim

Birinci ... 4567 Sonuncu