Yanıp sönen özel mesaj

Birinci 12

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 10366

Yorumlar : 12

Birinci 12
Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 569 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Yanıp sönen özel mesaj

• vB Sürümü:5.0.x
    • Değerlendirme: (2 oy, 4.00 puan.)
    • Kurulan:1
    • Yayınlanış:12.Mart.2013
    • Son Güncelleme:Belirsiz
    • İndirme: 0
    • Destek
    • Şablon Düzenlemeleri
  1. Şablonlarda aşağıdaki bulun.
    Kod:

Bu alandaki kodları görebilmek için üye olmanız gereklidir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

arkasından gelen <strong> tagları arası böyle olacak kopyala yapıştır yapabilirsiniz. aşağıdaki gibi düzenleyin.

Kod:

Bu alandaki kodları görebilmek için üye olmanız gereklidir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

additinal.css şablonunu aşağıdakini ekleyin.

Kod:

sorun olursa bakarız.kolay gelsin.

- - - - - - - - - -

Sireni isteyen olursa

bunu bulun.

Kod:

hemen öncesine ekleyin.adresi düzeltin.istediğiniz bir resmi koyun.boyutları düzeltin

Kod:

saygılar

Destek sistemi

• Bu mod, kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yazarın izni olmaksızın başka bir yerde yayınlanamaz.
  2. offline
    netr0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Yanıp sönen özel mesaj

Shiniori Nickli Üyeden Alıntı
    bu konuyu adam akıllı anlatacak varmı ? bu arkadaş acemi galiba tam anlatamamış aklıma navbar şablonu geldi ama <span class="notifications-number"> yazısı bulunmuyor notifications-number yazısını arattım yine bulamadım.
    Arkadaşımız işin ehlidir de bence acemi olan sizsiniz.

Ayrıca <span class="notifications-number"> navbar şablonun da değil header şablonundadır. Direkt oraya bakmanız yeterli
       Shiniori Nickli Üyeden Alıntı
    bu konuyu adam akıllı anlatacak varmı ? bu arkadaş acemi galiba tam anlatamamış aklıma navbar şablonu geldi ama <span class="notifications-number"> yazısı bulunmuyor notifications-number yazısını arattım yine bulamadım.
    Arkadaşımız işin ehlidir de bence acemi olan sizsiniz.

Ayrıca <span class="notifications-number"> navbar şablonun da değil header şablonundadır. Direkt oraya bakmanız yeterli

4. offline
    Shiniori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

acemi yada cahil olabiliriz ama arkadaşın anlatım tarzı yanlış

ama en azından bilen biri sayesinde örenmiş olduk teşekkür ederim netron bey
    acemi yada cahil olabiliriz ama arkadaşın anlatım tarzı yanlış

ama en azından bilen biri sayesinde örenmiş olduk teşekkür ederim netron bey

6. offline
    turkmaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürler güzel oldu
    Teşekkürler güzel oldu

Birinci 12