Vbulletin mi yoksa xenforomu?

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 329

Yorumlar : 0

Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 221 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.
  1. offline
    vbulletin Gezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ikon14 Vbulletin mi yoksa xenforomu?

herkese merhabalar vbulletin.web.tr den geliyorum Etiket ustam baktım xenaforo yada el atmış dedim ki etiket varsa sistem güzeldir fakat aklımda sorular var
    Vbulletin mi yoksa xenaforo 'mu ? bunu ciddi anlamda soruyorum ve etiket ustamdan yorum bekliyorum.
    birde
    %100 türkçeliştirildimi ?
    istediğim ( oyun forumu için ) temayı bulabilirmiyim tema zenginliği varmı ?
    eklenti zenginliği nasıl ? ve konuları otomatik facebook gibi sosyal medyada paylaşım gibi bir sistemi varmı ( wordpress gibi...

Devami...
    herkese merhabalar vbulletin.web.tr den geliyorum Etiket ustam baktım xenaforo yada el atmış dedim ki etiket varsa sistem güzeldir fakat aklımda sorular var
    Vbulletin mi yoksa xenaforo 'mu ? bunu ciddi anlamda soruyorum ve etiket ustamdan yorum bekliyorum.
    birde
    %100 türkçeliştirildimi ?
    istediğim ( oyun forumu için ) temayı bulabilirmiyim tema zenginliği varmı ?
    eklenti zenginliği nasıl ? ve konuları otomatik facebook gibi sosyal medyada paylaşım gibi bir sistemi varmı ( wordpress gibi...

Devami...