Kullanım tekniği vbulletin 4.2.0 İle Gelen Yeni Bir Özellik Daha - Naviğasyon Yöneticisi

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 6943

Yorumlar : 5

Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 589 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.
  1. offline
    eTiKeT™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ikon14 vbulletin 4.2.0 İle Gelen Yeni Bir Özellik Daha - Naviğasyon Yöneticisi

Nedir Bu Naviğasyon Yöneticisi ;
    • Malum vbulletin 4 İle Gelen Navbar üstündeki Tab Menü Butonlar Artık Ne Derseniz O Alanın Yönetimi İçin Harika Bir Yöntem Geliştirilmiş Artık Eklenti Yükleme Derdinden Kurtuldunuz.Kaynak
    • Bu Düzenleme İle O Alanda istediğinizi Ekliyebilir İstediğinizi Silebilir Çeşitli Değişiklikler Yapabilirsiniz .Kaynak

Kullanım;
    • admincp >> vBulletin Seçenekleri Menüsüne Eklenen >> Naviğasyon Yöneticisi Alanından Kontrolleri Yapabilirsiniz .Kaynak
    Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri vbulletin_navigasyon_menüsü.PNG   vbulletin_navigasyon_menüsü_Admincp.jpg  
    Nedir Bu Naviğasyon Yöneticisi ;
    • Malum vbulletin 4 İle Gelen Navbar üstündeki Tab Menü Butonlar Artık Ne Derseniz O Alanın Yönetimi İçin Harika Bir Yöntem Geliştirilmiş Artık Eklenti Yükleme Derdinden Kurtuldunuz.Kaynak
    • Bu Düzenleme İle O Alanda istediğinizi Ekliyebilir İstediğinizi Silebilir Çeşitli Değişiklikler Yapabilirsiniz .Kaynak

Kullanım;
    • admincp >> vBulletin Seçenekleri Menüsüne Eklenen >> Naviğasyon Yöneticisi Alanından Kontrolleri Yapabilirsiniz .Kaynak
    Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri vbulletin_navigasyon_menüsü.PNG   vbulletin_navigasyon_menüsü_Admincp.jpg  

3. offline
    Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beta'yı Değil de vBulletin 4.2.0 Alpha 1'i Sabırsızlıkla Bekliyorum.
    Beta'yı Değil de vBulletin 4.2.0 Alpha 1'i Sabırsızlıkla Bekliyorum.

5. offline
    Glidax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunuda hal ettim çok teşekkürler ustadım
    eTiKeT™ Bunu beğendi.
    Bunuda hal ettim çok teşekkürler ustadım
    eTiKeT™ Bunu beğendi.

7. offline
    Tunna Bulutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: vbulletin 4.2.0 İle Gelen Yeni Bir Özellik Daha - Naviğasyon Yöneticisi

4.2 den 4.2.2 ye geçmelimiyim farkları nelerdir ? en azından mobil için veya hız için bişey varmı
    4.2 den 4.2.2 ye geçmelimiyim farkları nelerdir ? en azından mobil için veya hız için bişey varmı

9. offline
    fxkapital - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar navigasyon yöneticisini kullanarak pop up menü yapabilirmiyiz,yani ordaki menüye tıklayınca ayrı bir sayfa açılsın
    arkadaşlar navigasyon yöneticisini kullanarak pop up menü yapabilirmiyiz,yani ordaki menüye tıklayınca ayrı bir sayfa açılsın

11. offline
    aimmortal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Naviğasyon Yöneticisi Vbulletin 5 te var mı? Bi türlü bulamadım. Article,forums,blogs menüsünü düzenliyorum.
    Naviğasyon Yöneticisi Vbulletin 5 te var mı? Bi türlü bulamadım. Article,forums,blogs menüsünü düzenliyorum.