Çözüldü Sürüm yükseltme sonrası hata

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 3275

Yorumlar : 7

1. offline
    ByImMortaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Sürüm yükseltme sonrası hata

S.a cümleten ben Sürüm yükselttim ve şuanda kategorilere giremiyorum hata veriyor
    Forum Bilgilendirme Mesajı

Geçersiz Komut: Forum
    Eğer normal ve geçerli bir Linke tıkladığınızdan eminseniz, Lütfen, Yönetici ile irtibata geçin.

Bu şekilde hata veriyor
    eTiKeT™ Bunu beğendi.
    S.a cümleten ben Sürüm yükselttim ve şuanda kategorilere giremiyorum hata veriyor

Eğer normal ve geçerli bir Linke tıkladığınızdan eminseniz, Lütfen, Yönetici ile irtibata geçin.

Bu şekilde hata veriyor
    eTiKeT™ Bunu beğendi.

3. offline
    eTiKeT™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Sürüm yükseltme sonrası hata

ByImMortaL Nickli Üyeden Alıntı

Bu şekilde hata veriyor
    Sanırım çözmüşsünüz ...
       ByImMortaL Nickli Üyeden Alıntı

Bu şekilde hata veriyor
    Sanırım çözmüşsünüz ...

5. offline
    ByImMortaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet çözdüm vbseo dan kaynaklanıyormuş
    eTiKeT™ Bunu beğendi.
    evet çözdüm vbseo dan kaynaklanıyormuş
    eTiKeT™ Bunu beğendi.

7. offline
    medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözdünüz acaba?
    aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözdünüz acaba?

9. offline
    bilge03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

htaccess ekleyin ana dizine
    eski sürümdeki
    eski sürümdeki

11. offline

bilge03 Nickli Üyeden Alıntı
    eski sürümdeki
    biraz açarmısınız?
       bilge03 Nickli Üyeden Alıntı
    eski sürümdeki
    biraz açarmısınız?

13. offline
    bilge03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

medineweb Nickli Üyeden Alıntı
    biraz açarmısınız?
    benim kullandığım içerik bu

Alıntı
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
    #RewriteRule (.*) http://www.siteismi.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?)?)$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    RewriteEngine On
    RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    # Error Pages
    ErrorDocument 400 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 401 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 402 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 403 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 404 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 405 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 406 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 407 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 408 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 409 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 410 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 411 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 412 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 413 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 414 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 500 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 501 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 502 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 503 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 504 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 505 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    Options +FollowSymLinks +MultiViews
    RewriteEngine On
    RewriteRule [^/]+/([0-9]+)-[^/]+\.html http://www.siteismi.com/forum/showthread.php?t=$1 [L,R=301]
    RewriteEngine On
    RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
       medineweb Nickli Üyeden Alıntı
    biraz açarmısınız?
    benim kullandığım içerik bu

Alıntı
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
    #RewriteRule (.*) http://www.siteismi.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?)?)$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    RewriteEngine On
    # Error Pages
    ErrorDocument 400 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 401 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 402 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 403 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 404 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 405 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 406 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 407 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 408 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 409 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 410 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 411 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 412 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 413 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 414 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 500 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 501 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 502 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 503 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 504 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    ErrorDocument 505 Sitenize isim verir - Bedava web sitenizi yapmaya hemen başlayın
    Options +FollowSymLinks +MultiViews
    RewriteEngine On
    RewriteRule [^/]+/([0-9]+)-[^/]+\.html http://www.siteismi.com/forum/showthread.php?t=$1 [L,R=301]
    RewriteEngine On

15. offline

çözüm olmadı malesef.....