Çözüldü Vbulletin online kişi sayısı nasıl yapılır.

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 2598

Yorumlar : 2

Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 1470 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.
  1. offline
    ffsev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vbulletin online kişi sayısı nasıl yapılır.

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.
    Forumda biraz tarama yaptım ama açıklayıcı bir konu bulamadım ki bu konuda biraz acemiyim.

Sorum: aşağıdaki resimde olduğu gibi forumdaki bölümlerde online kişi sayısını nasıl gösterebilirim (sadece konu karşısında yazacak yani,en altta online olan üyelerin isimleri olamayacak çünkü forumu kasıyor)

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.
    Forumda biraz tarama yaptım ama açıklayıcı bir konu bulamadım ki bu konuda biraz acemiyim.

Sorum: aşağıdaki resimde olduğu gibi forumdaki bölümlerde online kişi sayısını nasıl gösterebilirim (sadece konu karşısında yazacak yani,en altta online olan üyelerin isimleri olamayacak çünkü forumu kasıyor)

3. offline
    Gsmfrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Vbulletin online kişi sayısı nasıl yapılır.

Admin CP- vBulletin Seçenekleri - Konu gösterim seçenekleri (showthread) - Konuları Görüntüleyen Kullanıcıları Göster - Yes, Alfabetik listele

İngilizce dil kullanıyorsanız ;
    Admin CP - vBulletin Seçenekleri - Thread Display Options (showthread) - Show Users Browsing Threads Kısmını Yes, Alphabetical listing to all visitors yapınız .
    eTiKeT™ Bunu beğendi.
    Admin CP- vBulletin Seçenekleri - Konu gösterim seçenekleri (showthread) - Konuları Görüntüleyen Kullanıcıları Göster - Yes, Alfabetik listele

İngilizce dil kullanıyorsanız ;
    Admin CP - vBulletin Seçenekleri - Thread Display Options (showthread) - Show Users Browsing Threads Kısmını Yes, Alphabetical listing to all visitors yapınız .
    eTiKeT™ Bunu beğendi.

5. offline
    ffsev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Vbulletin online kişi sayısı nasıl yapılır.

Mübarek adamsın be dostum,çok sağol
    eTiKeT™ Bunu beğendi.
    Mübarek adamsın be dostum,çok sağol
    eTiKeT™ Bunu beğendi.