Çözüldü Forumumda ki css ler gitti

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 3274

Yorumlar : 6

Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 1435 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.
  1. offline
    Screwy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forumumda ki css ler gitti

Arkadaşlar bugün purevb ye ait bir kaç tema kurdum bu temaların eklenti dosyaları vardı css felan. Bunları kurdum sildim yaklaşık 4-5 tema kurdum böyle. Daha sonra forum bu hale geldi.

http://www.forum.mmodepo.com/forum.php

tema bile değiştirsem olmuyor. sürekli böyle. admin panelde temanın stil değişken editörü boş çıkıyor. Elimde yedek felan yok. yardımcı olursanız memnun olurum
    Arkadaşlar bugün purevb ye ait bir kaç tema kurdum bu temaların eklenti dosyaları vardı css felan. Bunları kurdum sildim yaklaşık 4-5 tema kurdum böyle. Daha sonra forum bu hale geldi.

http://www.forum.mmodepo.com/forum.php

tema bile değiştirsem olmuyor. sürekli böyle. admin panelde temanın stil değişken editörü boş çıkıyor. Elimde yedek felan yok. yardımcı olursanız memnun olurum

3. offline

Cevap: Forumumda ki css ler gitti

evet denedim her temada böyle cssler çıkmyor. stil değişken editörü bile boş
    evet denedim her temada böyle cssler çıkmyor. stil değişken editörü bile boş

5. offline
    YATANASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tema yöneticisi olarak @eTiKeT™ en doğru cevabı verecektir...
    tema yöneticisi olarak @eTiKeT™ en doğru cevabı verecektir...

7. offline
    eTiKeT™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aynı sürümün vbulletin dosyalarının tümünü FTP yükleyin ve upgrade .php çalıştırın kısacası forumu upgrade yapın ...
    Birde admincp >> vBulletin Seçenekleri >> Site ismi / URL / İletişim yolları alanında kayıtlı domain nedir ?
    Screwy Bunu beğendi.
    aynı sürümün vbulletin dosyalarının tümünü FTP yükleyin ve upgrade .php çalıştırın kısacası forumu upgrade yapın ...
    Birde admincp >> vBulletin Seçenekleri >> Site ismi / URL / İletişim yolları alanında kayıtlı domain nedir ?
    Screwy Bunu beğendi.

9. offline

eTiKeT™ Nickli Üyeden Alıntı
    Hocam hay Allah senden razı olsun. vBulletin-Turko'da açtım konuyu saçma sapan bişiler söyledi adamın biri. Sorunum çözüldü.

O kısımda gözüken domainim bu

Kod:

Bu alandaki kodları görebilmek için üye olmanız gereklidir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

LaDezs Bunu beğendi.
       eTiKeT™ Nickli Üyeden Alıntı
    Hocam hay Allah senden razı olsun. vBulletin-Turko'da açtım konuyu saçma sapan bişiler söyledi adamın biri. Sorunum çözüldü.

O kısımda gözüken domainim bu

Kod:

Bu alandaki kodları görebilmek için üye olmanız gereklidir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

LaDezs Bunu beğendi.

11. offline
    eTiKeT™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çözmenize sevindim ...