Çözüldü Dosya Limitini Yükseltemiyorum

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 2974

Yorumlar : 5

Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 1368 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.
  1. offline
    1patron1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dosya Limitini Yükseltemiyorum

öncelikle selam arkadaşlar Forumun Dosya yükleme Limitini Yükseltemiyorum 1 mgbyt dan Yukarı çıkmıyor
    eskiden bunu .hatces dosyasından yükseltiyorduk buda olmadı hostcumdan destek istedim bir türlü adamalr karşılık vermedi 3 aydır hala onalrca pm atmama rağmen ordan da bir yardım alamadım.
    Bu limiti artırmanın yolu nedir ne yapmam lazım..

artı php adminden yap dediler ama cpanelden burayada giremiyorum açıl yardım gerek
    öncelikle selam arkadaşlar Forumun Dosya yükleme Limitini Yükseltemiyorum 1 mgbyt dan Yukarı çıkmıyor
    eskiden bunu .hatces dosyasından yükseltiyorduk buda olmadı hostcumdan destek istedim bir türlü adamalr karşılık vermedi 3 aydır hala onalrca pm atmama rağmen ordan da bir yardım alamadım.
    Bu limiti artırmanın yolu nedir ne yapmam lazım..

artı php adminden yap dediler ama cpanelden burayada giremiyorum açıl yardım gerek

3. offline
    TurkCoder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Dosya Limitini Yükseltemiyorum

Forum Yönetiminden forum eklenti dosya limitini yukselttip denedinizmi..
    Forum Yönetiminden forum eklenti dosya limitini yukselttip denedinizmi..

5. offline

hepsini denedim ehpsinden limit kaldırdığım halde hatda .htaccess Dosyasına Müdahale ettim
       Alıntı
    #Change upload limitsphp_value memory_limit 34M
    php_value post_max_size 33M
    php_value upload_max_filesize 32M
    php_value max_execution_time 600
    Üsteki kodu koymama rağmen 1 mgbyt i geçmiyor bu alan limiti ile belirli resimleri bile yükleyemiyorum
    cpanelden admin.php ye de giremiyorum malesef bazı yükseltme talimatlarında ordan yüksetin diyor msl php.ini den ama orayada giremiyorum Tıkandım kaldım malesef
    hepsini denedim ehpsinden limit kaldırdığım halde hatda .htaccess Dosyasına Müdahale ettim
       Alıntı
    #Change upload limitsphp_value memory_limit 34M
    php_value post_max_size 33M
    php_value upload_max_filesize 32M
    php_value max_execution_time 600
    Üsteki kodu koymama rağmen 1 mgbyt i geçmiyor bu alan limiti ile belirli resimleri bile yükleyemiyorum
    cpanelden admin.php ye de giremiyorum malesef bazı yükseltme talimatlarında ordan yüksetin diyor msl php.ini den ama orayada giremiyorum Tıkandım kaldım malesef

7. offline

Cpanelden admincp den bu verilere erişmeniz gerekli, gerekirse hosting firmasından destek almanız gerekir..
    eTiKeT™ Bunu beğendi.
    Cpanelden admincp den bu verilere erişmeniz gerekli, gerekirse hosting firmasından destek almanız gerekir..
    eTiKeT™ Bunu beğendi.

9. offline

adminğhp dışında bir yerden yükseltme şansımız yokmu 10 mgbyt benim için yeterli
    adminğhp dışında bir yerden yükseltme şansımız yokmu 10 mgbyt benim için yeterli

11. offline

Php.ini dosyası max dosya boyutunu belirler, zaten max dosya boyutu 30 küsür mb olarak ayarlı, admincp den dosya boyutunu değiştirdiyseniz ve hala sonuç aynı ise hosting firmanızla görüşün derim..
    eTiKeT™, LaDezs Bunu beğendi.
    Php.ini dosyası max dosya boyutunu belirler, zaten max dosya boyutu 30 küsür mb olarak ayarlı, admincp den dosya boyutunu değiştirdiyseniz ve hala sonuç aynı ise hosting firmanızla görüşün derim..
    eTiKeT™, LaDezs Bunu beğendi.