Güncel Vbul 5x admin panelde tık sorunu

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 1298

Yorumlar : 3

Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 305 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.
  1. offline
    bahadirokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry Vbul 5x admin panelde tık sorunu

sırf bu yüzden lisans aldım null u bırakıp ama bir şey değişmedi. php 5.6 kullanıyorum. vbul 5.2.3. sürümü. Admn paneline girdiğimde Set default, language download/ upload manager, vs gibi şeylere tıklayamıyorum. Mesela Language Managere geldiğimde add new language seçeneğine tıklayabiliyorum ama hemen sağındaki butona tıklayamıyorum hemen hemen her panel seçeneğinde böyle ne olur çözüm bulun 1 haftadır uğraş olmadı lisans aldım yine aynı sorun ayni.

hata genellikle google chorome de alınıyor. genellkle windowsda. mac os x ve safaride hic bir sıkıntı yok
    eTiKeT™ Bunu beğendi.
    Konu bahadirokay tarafından (20.Eylül.2016 Saat 14:37 ) değiştirilmiştir.
    sırf bu yüzden lisans aldım null u bırakıp ama bir şey değişmedi. php 5.6 kullanıyorum. vbul 5.2.3. sürümü. Admn paneline girdiğimde Set default, language download/ upload manager, vs gibi şeylere tıklayamıyorum. Mesela Language Managere geldiğimde add new language seçeneğine tıklayabiliyorum ama hemen sağındaki butona tıklayamıyorum hemen hemen her panel seçeneğinde böyle ne olur çözüm bulun 1 haftadır uğraş olmadı lisans aldım yine aynı sorun ayni.

hata genellikle google chorome de alınıyor. genellkle windowsda. mac os x ve safaride hic bir sıkıntı yok
    eTiKeT™ Bunu beğendi.

3. offline
    Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Vbul 5x admin panelde tık sorunu

başka bir bilgisayardan (windows) girip denedinizmi ?
    başka bir bilgisayardan (windows) girip denedinizmi ?

5. offline
    bahadirokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayır ben idare ediyorum ama diğer adminstrator kullancıları için sorun olacağı için paylaşım açtım. ayrıca çevremde başka bir bilgisayar yok malesef
    hayır ben idare ediyorum ama diğer adminstrator kullancıları için sorun olacağı için paylaşım açtım. ayrıca çevremde başka bir bilgisayar yok malesef

7. offline
    netr0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özelden bir login atın bakalım soruna.
    Özelden bir login atın bakalım soruna.