Satılık SATILIK 5.X LİSANS 300 TL GÜVENİLİR - MAİL GİZLİ SORU DEVRİLİ ( vBulletin 3.x den 5.x kadar iner )

Konuyu değerlendir: Geçerli Reyting :

Görüntüleme : 1428

Yorumlar : 4

Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 246 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.
  1. offline
    ototok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SATILIK 5.X LİSANS 300 TL GÜVENİLİR - MAİL GİZLİ SORU DEVRİLİ ( vBulletin 3.x den 5.x kadar iner )

Merhaba arkadaşlar geçenlerde aldığım lisansımı satıyorum. 250$ ( 900TL civarı ) ödenip satın alınmıştır.

Projemiz çok iyi ilerledi ve satın alınmak istendi satmayı düşünüyoruz. Lisans ayrı sitemizi ayrı satmak istediğimizden satış konusunu açıyorum.

Aktif indirilebilir sürümler: 3.x - 4.x 5.x ( kısacası son sürüme kadar )
    Lisans için Fiyat: : 300 tl ( Pazarlık olur )
    Satış durumu : Gizli soru + E-posta + Şifre hepsi birlikte verilecektir.

Alıcıya hayırlı olmasını dilerim.

R10 satış konusu : http://www.r10.net/account-amp-lisan...x-4-x-5-x.html ( ordan satış yapılabilir )

Forum dışı Skype : Oxidoxii
    Merhaba arkadaşlar geçenlerde aldığım lisansımı satıyorum. 250$ ( 900TL civarı ) ödenip satın alınmıştır.

Projemiz çok iyi ilerledi ve satın alınmak istendi satmayı düşünüyoruz. Lisans ayrı sitemizi ayrı satmak istediğimizden satış konusunu açıyorum.

Aktif indirilebilir sürümler: 3.x - 4.x 5.x ( kısacası son sürüme kadar )
    Lisans için Fiyat: : 300 tl ( Pazarlık olur )
    Satış durumu : Gizli soru + E-posta + Şifre hepsi birlikte verilecektir.

Alıcıya hayırlı olmasını dilerim.

R10 satış konusu : http://www.r10.net/account-amp-lisan...x-4-x-5-x.html ( ordan satış yapılabilir )

Forum dışı Skype : Oxidoxii

3. online
    MTTB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: SATILIK 5.X LİSANS 300 TL GÜVENİLİR - MAİL GİZLİ SORU DEVRİLİ ( vBulletin 3.x den 5.x kadar i

Siteyle lisans ayri satilirsa lisans bozulmazmi sitede kurulu degilmi yazilim

GT-I8200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Siteyle lisans ayri satilirsa lisans bozulmazmi sitede kurulu degilmi yazilim

GT-I8200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. offline
    ototok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: SATILIK 5.X LİSANS 300 TL GÜVENİLİR - MAİL GİZLİ SORU DEVRİLİ ( vBulletin 3.x den 5.x kadar i

Yok site amacı dışına çıktı site farklı script ile satılıyor artık vbulletin kurulu değil ne yazık ki o projede çok iyi yerlere gelmeyi hak ediyordu ama yapacak birşey yok malesef.
    Yok site amacı dışına çıktı site farklı script ile satılıyor artık vbulletin kurulu değil ne yazık ki o projede çok iyi yerlere gelmeyi hak ediyordu ama yapacak birşey yok malesef.

7. offline
    ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

skypeden ekledim görüşelim

8. offline
    omerblk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Satış aktif mi?